Dámská móda

Pokud u nás hledáte oblečení, které nebylo speciálně navrženo pro ženy těhotené nebo kojící, jste v této kategorii správně.

Ačkoli naprostou většinu našeho těhotenského i kojicího oblečení lze nosit i po ukončení kojení, aniž by to bylo jakkoli nepatřičné, přesto si my ženy, které jsme kojily třeba i několik let, rády dopřejeme něco nového, co už s těhotenským a kojicím oblečením nemá nic společného, že?

Dámské oblečení Jožánek vzniklo jako odpověď na stovky dotazů po ryze dámském oblečení, protože si naše zákaznice během těhotenství a kojení oblíbily materiály, ze kterých šijeme, ověřily si jejich kvalitu a dlouhou životnost a po ukončení kojení chtějí trochu provětrat svůj šatník a pořídit nějaké nové kousky.

V naší nabídce tedy najdete dámská trička, roláky, dámské kalhoty a softshellové kabátky. Chystáme pro Vás i šaty a další sortiment. Číháte-li na něco konkrétního, určitě nám napište!

Děkujeme tímto za důvěru a podporu všech zákaznic, které s námi zůstanou i v dalších životních etapách, po ukončení kojení.

 

 

 

Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím a pokračovatPodrobné nastavení