Jožánek

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
úpletový oboustranný nákrčník UNI
Výprodej
oboustranný úpletový ákrčník- černý+vzor04
230 Kč190 Kč bez DPH
Proč používat moderní látkové pleny?
Moderní látkové pleny se podstatně liší od plenek, do kterých nás balili naši rodiče. Moderní látkové pleny jsou tvarované a vypadají jako malinké kalhotky. Manipulace s nimi je velmi pohodlná a děti si v nich lebedí.
0 Kč0 Kč bez DPH
Jak skladovat a prát použité pleny?
Použitou plenu zbavte nečistot. Tužší hovínko u větších dětí lze většinou jednoduše sklepnout do záchodu, na „míchaná vajíčka" u malých miminek je vhodná kuchyňská škrabka na těsto nebo kartáček na nádobí.
0 Kč0 Kč bez DPH
Mateřská / kojící i těhotenská podprsenka s krajkou, bez kostice
Výprodej
bílá

Podprsenka bez kostice, vhodná svým střihem a použitými materiály nejen pro kojící, ale i těhotné ženy. Kojicí podprsenka je vhodná pro diskrétní kojení na veřejnosti, ale oblíbíte si ji i na denní či...

bílá
449 Kč371 Kč bez DPH
Mateřská / kojící i těhotenská podprsenka s krajkou, bez kostice
Výprodej
černá
kojící mateřská podprsenka
černá
449 Kč371 Kč bez DPH
KATEŘINA- rolák
čokoládovábordočernálososově růžoválevandulováčervenácaffe lattetmavě zelenátmavě modrá
Kojicí rolák (tričko s rolákem). Perfektní pro kojení v zimě. Oblíbený nosícími maminkami.
čokoládovábordočernálososově růžoválevandulováčervenácaffe lattetmavě modrá
449 Kč371 Kč bez DPH
KLAUDIE- rolák
jeansšedý melírsytě růžováčernášeříkováčokoládovášvestkovápetrolejovásmetanová
Kojící rolák (tričko s rolákem) pro kojení v chladnějších dnech, bez nutnosti dodatečné ochrany dekoltu a krku.
jeansšedý melírsytě růžováčernášeříkováčokoládovášvestkovápetrolejovásmetanová
449 Kč371 Kč bez DPH
Těhotenský PÁS
těhotenský pás
bíláčernáčokoládoválevanduloválososově růžovásvětle modrásvětle zelenátmavě modrážlutooranžová
287 Kč238 Kč bez DPH
Epiziotomie
Tento článek bych ráda věnovala velkému strašáku nastávajících maminek, a to konkrétně epiziotomii (nebo jinak také nástřihu hráze). Co to vlastně je, proč se provádí a je možné se mu vyhnout?
0 Kč0 Kč bez DPH
Forceps a VEX
Někdy porod nedopadne podle plánu. I když proběhla předporodní příprava, rodička se maximálně snažila, zdravotníci také, může nastat život ohrožující situace, kdy je nutné porod ukončit operativně.
0 Kč0 Kč bez DPH
Porod koncem pánevním
Poloha koncem pánevním (KP) patří mezi zcela fyziologické, i když neúplně běžné varianty uložení dítěte v děloze na konci těhotenství. Není třeba na takové uložení miminka pohlížet jako na abnormalitu a je možné takto spontánně porodit.
0 Kč0 Kč bez DPH
Císařský řez – akutní, plánovaný, na přání?
Jednou z možností ukončení těhotenství je operativní ukončení císařským řezem (SC – sectio caesarea). V ČR takto končí dle různých porodnic i 20% porodů (zastoupení SC se v různých porodnicích velmi liší) a trend je, že se počet císařských řezů zvyšuje.
0 Kč0 Kč bez DPH
Bonding 1. část
Kdo, co? Bonding. Bez koho, čeho? Bondingu. S kým, čím? Bondingem. Slovo často skloňované v souvislosti s porodem. Maminky ho mají v porodním plánu nebo o něm naopak naprosto netuší.
0 Kč0 Kč bez DPH
Bonding 2. část
Co je a co není bonding? V minulém článku bylo popsáno, jak by bonding v ideálním případě mohl vypadat. Běžná praxe označována jako bonding je spíše „bonding“.
0 Kč0 Kč bez DPH
Dotepání pupečníku
Jeden z prvních lékařských zásahů, který dítě po narození absolvuje prakticky ihned je přestřižení pupečníku. Většinou je tato možnost nabídnuta tatínkovi. A jak už to bývá, každé pro má i své proti.
0 Kč0 Kč bez DPH
Porod doma
V našich podmínkách je nejčastější variantou místa porodu nemocnice. Délka pobytu v nemocnici se pak odvíjí od toho, zda žena s dítětem zůstane hospitalizovaná (cca3-4 dny) nebo zda si zvolí variantu ambulantního porodu (a tedy po porodu odchází domů).
0 Kč0 Kč bez DPH
Zpracování placenty po porodu
V ČR je nejčastějším „zpracováním“ placenty ponechání v porodnici a následná likvidace ve spalovně. Tradiční čínská medicína (TCM) ale využívá placentu jako součást léčebného procesu po porodu, kdy pomáhá s dodáním železa, bílkovin a opětovným zavedením h
0 Kč0 Kč bez DPH
Partner u porodu
Názory na přítomnost partnera u porodu se různí. Mnoho žen se před porodem rozhoduje, zda chtějí mít partnera u porodu. A mnoho mužů přemýšlí, zda tam být opravdu chtějí. Je nemálo těch, kteří tam být „musí“.
0 Kč0 Kč bez DPH