Kojenecké a dětské oblečení

Značku Jožánek jsme původně založili jako značku kojeneckého oblečení, až časem se značka rozrostla i na jiné zboží. V nabídce máme ale stále řadu základního (basic) oblečení pro miminka a děti, které se osvědčilo nejen nám, ale i našim zákaznicím jako "must have". Dětské oblečení Jožánek, to jsou osvědčené střihy a pohodlné, odolné materiály, které i po několika dětech vypadají jako nové.

Dětské a kojenecké oblečení Jožánek je oblíbené především pro svou jednoduchost a širokou barevnou škálu, díky které ho můžete doplňovat s jiným zbožím od různých značek. 

Co nás odlišuje od většiny jiných výrobců jsou materiály, které používáme. Všechno naše kojenecké a dětské oblečení je vyrobeno výhradně z bavlněných úpletů s příměsí elastanu. Elastanu v oblečení se nemusíte bát, naše látky od nás berou i atopici a další lidé s velmi citlivou pokožkou. Jako bonus oproti 100% bavlně, která je běžně pro šití kojeneckého oblečení používaná, mají úplety s elastanem obrovskou míru přizpůsobivosti a tvarové stálosti. Naše oblečení Vás překvapí tím, jak dlouho dítěti vydrží a pokud si jej necháte na další dítě nebo jej pošlete dál, bude stále jako nové. Žádné vytahání, žádné žmolky. Už nikdy víc bodýčka, co jsou po vyprání širší než delší. :-)

Všechny naše látky mají atest na zdravotní nezávadnost pro děti již od narození. Látky si zadáváme sami do výroby, nemusíme se tak spoléhat na to, co nám dodají velkoobchody a nevěděli pak, jaký je zdroj a kvalita látky.

 

Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím a pokračovatPodrobné nastavení