O nás

Jožánek vznikl v roce 2008, pár měsíců po narození naší první dcery. Nyní máme děti čtyři a můžeme tedy zodpovědně říci, že všechno naše zboží je navrženo a důkladně otestováno tak, aby maminkám zpříjemnilo a usnadnilo život.

Věříme, že Vás potěšíme nejen vzhledem a nadčasovostí našich výrobků, ale také jejich funkčností a kvalitou.

Díky vám, našim zákazníkům, se naše firma rozvíjí a věříme, že úspěchy, které sklízíme na našem trhu i v zahraničí, jsou možné právě a jen díky vaší spokojenosti.

Všechno zboží pro vás vyrábíme výhradně v České republice, v duchu pomalé, udržitelné módy a za férových pracovních i mzdových  podmínek pro naše zaměstnance i spolupracující firmy.

Zakoupením našich výrobků podporujete nejen nás, ale i českou ekonomiku a my Vám za Vaši přízeň mnohokrát děkujeme. :-)

S láskou pro vás šijeme:

- oblečení pro těhotné a kojící ženy

- dětské a kojenecké oblečení

- ergonomická šátková nosítka 

- nosící bundy, mikiny a svetry pro ženy, které nosí své dítě v šátku nebo ergonomickém nosítku

- pánská trička

- dámskou módu

Disponujeme širokým sortimentem a velkými skladovými zásobami zboží pro rodiče a děti. Klademe obrovský důraz na kvalitu materiálů a zpracování. 

Myslíme i na ekologii a od konce roku 2019 zboží balíme do obalů z recyklovaného plastu a také v nich zboží odesíláme. 

Základ našeho sortimentu tvoří basic, nadčasová móda pro těhotné a kojící ženy, stejně tak řada kojeneckého a dětského oblečení. Na přání našich věrných zákaznic, které už přestaly kojit, ale oblíbily si Jožánkovy materiály, máme v nabídce i čistě dámské oblečení.

Nošení našich vlastních dětí jsme si zamilovali (a u dvojčátek nám asi dokonce zachránilo psychické zdraví), proto naše nosící oblečení i ergonomická nosítka vycházejí také z naší vlastní každodenní praxe. Nosítka prošly i náročnou mezinárodní certifikací.

Neustále se snažíme i o maximální cenovou dostupnost, při zachování nejvyšší kvality použitých materiálů a výhradně české výroby. Není to v posledních letech nejsnazší, ale pořád podnikáme další a další kroky k tomu, aby naše výroba i ostatní činnosti ve firmě byly co nejefektivnější.

Disponujeme velkokapacitní střihárnou a vlastní šicí dílnou (mimo to, že spolupracujeme s mnoha švadlenami, které pracují ve svých domácích dílnách). Minimalizace výrobních nákladů je možná díky sériové výrobě. Nešijeme tedy na zakázku ani nejsme schopni dělat úpravy na míru, ale zato máme obrovské skladové zásoby a objednávky okamžitě expedujeme. To je cesta, jaká nám funguje a díky ní jsme schopni držet náklady "na uzdě". Zboží od nás vám tedy nepřijde čerstvě nažehlené, zabalené v hedvábném papíře a s osobním věnováním (ačkoli by se nám to moc líbilo :-)), protože to v podmínkách sériové výroby a expedice z velkého skladu není reálné, ale zato Vám balíček od nás přijde rychle a kvalita zboží Vás jistě potěší.

Protože stále slýcháme (k naší obrovské spokojenosti) o tom, jak úžasné jsou látky, které používáme, rozhodli jsme se zařadit je do prodeje, aby je mohli používat domácí švadlenky i další výrobci. Velký úspěch mají na našem e-shopu i balíčky zbytků látek, ze kterých šikovné maminky a babičky tvoří spoustu nádherných věcí.

Pro lepší informovanost o novinkách nás sledujte na Facebooku, Instagramu nebo se přihlaste k odběru našeho Newsletteru na těchto stránkách.

Doufám, že Vám naše zboží bude dělat jen radost a ulehčí Vám život.

Za celý tým, který tvoří Jožánka ,

Jana a Marek Gebauerovi