O nás

Jožánek, česká firma s tradicí od roku 2008.

Všechno zboží pro vás vyrábíme výhradně v České republice, v duchu pomalé, udržitelné módy a za férových pracovních i mzdových  podmínek pro naše zaměstnance i spolupracující firmy.

Zakoupením našich výrobků jednoznačně podporujete českou ekonomiku.

S láskou pro vás šijeme:

- oblečení pro těhotné a kojící ženy

- dětské a kojenecké oblečení

- ergonomická šátková nosítka 

- nosící bundy, mikiny a svetry pro ženy, které nosí své dítě v šátku nebo ergonomickém nosítku

- pánská trička

- dámskou módu


Disponujeme širokým sortimentem a velkými skladovými zásobami zboží pro rodiče a děti. Klademe obrovský důraz na kvalitu materiálů a zpracování. Více o našich látkách a jejich stabilní kvalitě i certifikacích se můžete dočíst tady.

Myslíme i na ekologii a od konce roku 2019 zboží balíme do obalů z recyklovaného plastu a také v nich zboží odesíláme. Více o naší cestě za ekologickým balením se dočtete tady.

Svou působností se stavíme do pozice průkopníka na trhu. Sbíráme úspěchy již od roku 2008 nejen v České republice, ale i v zahraničí.
Slyšíme na přání našich spokojených zákazníků, stále přicházíme s novými nápady a připravujeme pro vás řadu novinek. U nás se máte vždy na co těšit!

Jako rodina se čtyřmi dětmi máme všechno zboží důkladně otestované a navržené opravdu tak, aby fungovalo a splnilo to, co od něj maminky a děti čekají.

Základ našeho sortimentu tvoří basic, nadčasová móda pro těhotné a kojící ženy, stejně tak řada kojeneckého a dětského oblečení. Na přání našich věrných zákaznic, které už přestaly kojit, ale oblíbily si Jožánkovy materiály, postupně do nabídky zařazujeme stále víc a víc čistě dámského oblečení.

Jednoduchý design naší kojenecké a dětské módy má své přiznivce nejen v maminkách, které pro děti hledají kvalitní oblečení, které vydrží i pro několik dětí a snadno je zkombinují se zbytkem dětského šatníku, ale také v řadách sportovních klubů, školek i škol, které naším jednobarevným oblečením doplňují nejrůznější kostýmy.

Nošení našich vlastních dětí jsme si zamilovali (a u dvojčátek nám asi dokonce zachránilo psychické zdraví), proto naše nosící oblečení i ergonomická nosítka vycházejí také z naší vlastní každodenní praxe. Nosítka máme navíc důkladně otestovaná při procesu mezinárodní certifikace.

Protože stále slýcháme (k naší obrovské spokojenosti) o tom, jak úžasné jsou látky, které používáme, rozhodli jsme se zařadit je do prodeje, aby je mohli používat domácí švadlenky i další výrobci. Velký úspěch mají na našem e-shopu i balíčky zbytků látek, ze kterých šikovné maminky a babičky tvoří spoustu nádherných věcí.

Pro lepší informovanost o novinkách nás sledujte na Facebooku, Instagramu nebo se přihlaste k odběru našeho Newsletteru na těchto stránkách.

Doufám, že Vám naše zboží bude dělat jen radost a ulehčí Vám život.

Za celý tým, který tvoří Jožánka ,

Jana a Marek Gebauerovi

 

 

 

Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím a pokračovatPodrobné nastavení