Velkoobchod

Máte zájem o velkoobchodní odběr? Nabízíme zboží naší vlastní značky a také látky, ze kterých šijeme.

VELKOOBCHOD ODĚVŮ A DALŠÍHO ZBOŽÍ ZN. JOŽÁNEK

Všechno zboží z nabídky tohoto e-shopu (značky Jožánek a Haipa-daipa) si sami vyrábíme a jsme připraveni jej dodávat do Vaší kamenné prodejny nebo e-shopu.

Postup přihlášení k velkoobchodnímu odběru:

1) Registrace na e-shopu www.jozanek.cz:

V případě zájmu se prosím zaregistrujte v našem e-shopu.

2) Zaslání e-mailu na jozanek@jozanek.cz:

Na e-mail jozanek@jozanek.cz pošlete kopii svého ŽL nebo Výpis z OR, případně i potvrzení, že jste plátci DPH a info o své prodejně (adresa kamenné prodejny, popř. www adresa e-shopu). Připište nám také prosím informaci, pod jakým jménem a kdy jste se zaregistroval/a, abychom mohli Vaši registraci dohledat a nastavit Vám velkoobchodní přístup.

Po přidělení velkoobchodních cen Vám přijde e-mail, že Vám byla nastavena cenová skupina "2" a můžete objednávat.

3) Poznámka k 1. objednávce!

Do poznámky první objednávky nám prosím napište: 1.VO objednávka, ať můžeme zkontrolovat, že registrace k VO proběhla úspěšně. Zpětně VO ceny bohužel uplatnit nelze.

Bezprostředně po objednávce Vám přijde automatický e-mail s kopií Vaší objednávky. Pokud Vám nepřijde a nenajedete jej ani ve spamové schránce, kontaktujte nás prosím, protože je pravděpodobné, že objednávka nebyla dokončena a nepřišla ani nám. Na každou reagujeme znovu po vychystání zboží ze skladu, s potvrzením dostupnosti a termínu odeslání zboží.

Dead-line objednávek je 8:30 ráno. U později došlých objednávek negarantujeme vyřízení týž pracovní den, obzvlášť u objednávek, které mají být zaslané službou PPL. Českou poštou nám balíky odchází později, je tedy možné vyřidit i objednávky později došlé.

Pro zaregistrované partnery jsou všechny fotky a informace o produktech z našich stránek k dispozici ke zkopírování. Prosíme naše články nekopírujte, jsou výhradním vlastnictvím našeho e-shopu.

Minimální hodnota první objednávky je 2000,-Kč bez DPH, výši dalších objednávek nestanovujeme.

Při odběru za velkoobchodní ceny není možnost zboží vrátit ani vyměnit.

Velkoobchodní zákazníci jsou povinni dodržovat minimální prodejní ceny tak, jak jsou uvedeny na našem e-shopu, s výjimkou výprodejového zboží.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jana a Marek Gebauerovi

VELKOOBCHOD LÁTEK

Výrobcům oděvů a dalšího zboží také nabízíme velkoobchodní spolupráci.

 

Pošlete nám prosím na e-mail svůj Výpis z OR nebo ŽL, pošleme Vám velkoobchodní ceník.

 

Máte-li zájem o vzorníky materiálů, napište jaké materiály Vás zajímají a na jakou adresu je chcete poslat.

 

Velkoobchodní odběr je možný nejen při rolovém odběru, ale při odběru již od 30m látky (cenové hladiny viz VO ceník).

 

Úplety máme přímo od výrobců a jsme schopni zajistit i barvy dle Vašich požadavků nebo jiné typy úpletů dle Vašeho zadání, stejně jako potisk na úplety i softshell.

 

Všechny látky nabízené na tomto e-shopu jsou naše skladové, materiál expedujeme ihned, popř. Vás okamžitě kontaktujeme s uvedením náhradního termínu.

 

Výrobcům nabízíme i servis velkého skladového množství galanterie a nití. Disponujeme i ekologickými obalovými materiály (šedé plastové obálky a transparentní sáčky z recyklovaného plastu).

 

Velkoobchodní objednávky nebo poptávky prosím směrujte na e-mail jozanek@jozanek.cz .

Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím a pokračovatPodrobné nastavení