Velkoobchod

Máte zájem o velkoobchodní odběr? Nabízíme zboží naší vlastní značky a také látky, ze kterých šijeme.

VELKOOBCHOD ODĚVŮ A DALŠÍHO ZBOŽÍ ZN. JOŽÁNEK

Všechno zboží z nabídky tohoto e-shopu (značky Jožánek a Haipa-daipa) si sami vyrábíme a jsme připraveni jej dodávat do Vaší kamenné prodejny nebo e-shopu.

Postup přihlášení k velkoobchodnímu odběru:

1) Registrace na e-shopu www.jozanek.cz:

V případě zájmu se prosím zaregistrujte v našem e-shopu.

2) Zaslání e-mailu na jozanek@jozanek.cz:

Na e-mail jozanek@jozanek.cz pošlete kopii svého ŽL nebo Výpis z OR, případně i potvrzení, že jste plátci DPH a info o své prodejně (adresa kamenné prodejny, popř. www adresa e-shopu). Připište nám také prosím informaci, pod jakým jménem a kdy jste se zaregistroval/a, abychom mohli Vaši registraci dohledat a nastavit Vám velkoobchodní přístup.

Po přidělení velkoobchodních cen Vám přijde e-mail, že Vám byla nastavena cenová skupina "2" a můžete objednávat.

3) Poznámka k 1. objednávce!

Do poznámky první objednávky nám prosím napište: 1.VO objednávka, ať můžeme zkontrolovat, že registrace k VO proběhla úspěšně. Zpětně VO ceny bohužel uplatnit nelze.

Bezprostředně po objednávce Vám přijde automatický e-mail s kopií Vaší objednávky. Pokud Vám nepřijde a nenajedete jej ani ve spamové schránce, kontaktujte nás prosím, protože je pravděpodobné, že objednávka nebyla dokončena a nepřišla ani nám. Na každou reagujeme znovu po vychystání zboží ze skladu, s potvrzením dostupnosti a termínu odeslání zboží.

Dead-line objednávek je 8:30 ráno. U později došlých objednávek negarantujeme vyřízení týž pracovní den, obzvlášť u objednávek, které mají být zaslané službou PPL. Českou poštou nám balíky odchází později, je tedy možné vyřidit i objednávky později došlé.

Pro zaregistrované partnery jsou všechny fotky a informace o produktech z našich stránek k dispozici ke zkopírování. Prosíme naše články nekopírujte, jsou výhradním vlastnictvím našeho e-shopu.

Minimální hodnota první objednávky je 2000,-Kč bez DPH, výši dalších objednávek nestanovujeme.

Při odběru za velkoobchodní ceny není možnost zboží vrátit ani vyměnit.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jana a Marek Gebauerovi

VELKOOBCHOD LÁTEK

Výrobcům oděvů a dalšího zboží také nabízíme velkoobchodní spolupráci.

 

Pošlete nám prosím na e-mail svůj Výpis z OR nebo ŽL, pošleme Vám velkoobchodní ceník.

 

Máte-li zájem o vzorníky materiálů, napište jaké materiály Vás zajímají a na jakou adresu je chcete poslat.

 

Velkoobchodní odběr je možný nejen při rolovém odběru, ale při odběru již od 30m látky (cenové hladiny viz VO ceník).

 

Úplety máme přímo od výrobců a jsme schopni zajistit i barvy dle Vašich požadavků nebo jiné typy úpletů dle Vašeho zadání, stejně jako potisk na úplety i softshell.

 

Všechny látky nabízené na tomto e-shopu jsou naše skladové, materiál expedujeme ihned, popř. Vás okamžitě kontaktujeme s uvedením náhradního termínu.

 

Výrobcům nabízíme i servis velkého skladového množství galanterie a nití. Disponujeme i ekologickými obalovými materiály (šedé plastové obálky a transparentní sáčky z recyklovaného plastu).

 

Velkoobchodní objednávky nebo poptávky prosím směrujte na e-mail jozanek@jozanek.cz .

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím