Výměna - vrácení zboží

Pro výměnu / vrácení / reklamaci zboží je v každém balíčku přiložen formulář. Vyplňte jej prosím a pošlete spolu se zbožím!!!

VÝMĚNA ZBOŽÍ:

V případě, že Vám nesedí velikost nebo střih, nebo byste chtěla vyměnit barvu, zboží nám prosím pošlete zpět, spolu s kopií faktury ( nebo alespoň jejím číslem ) a informací, za co chcete vyměnit na adresu provozovny: JOŽÁNEK - Jana Havelková, Komenského 498/2, 417 31 Novosedlice. Tuto informaci nestačí poslat e-mailem, ale je nutné ji napsat přímo do balíčku! Do balíčku přiložte 65,-kč na nové poštovné, popř. si napište o zaslání zálohové faktury, chcete-li poštovné zaplatit převodem z účtu. Zboží musí být nejen NENOŠENÉ, ale i NEPRANÉ!!! Nošené či prané zboží bude zasláno zpět bez nároku na vrácení peněz. Děkujeme za pochopení.

Způsob zaslání zboží je na Vaší volbě, doporučujeme však poslat alespoň jako doporučený dopis nebo balíček ( tam pošta ručí do 500,-Kč ). V případě, že posíláte zboží ve vyšší hodnotě, zvolte prosím odpovídající službu České pošty nebo jiné přepravní společnosti.

 VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud nejste se zbožím celkově spokojena a chcete jej vrátit, můžete tak bez udání důvodu učinit ve lhůtě 14 dnů od zakoupení zboží. Budeme však rádi, pokud důvod vrácení uvedete, abychom měli přehled, s čím případně zákaznice nejsou spokojené. Zboží pošlete ( doporučeně, bez dobírky! ) na adresu provozovny: JOŽÁNEK - Jana Havelková, Komenského 498/2, 417 31 Novosedlice a přiložte lístek, kde uvedete, co vracíte a na jaký účet chcete zaslat zpět peníze ( číslo účtu preferujeme poslat tištěné, aby nedošlo k zaslání na špatný účet z důvodu špatné čitelnosti ). Uveďte rovněž číslo faktury. Peníze posíláme neprodleně. Pokud by Vám nedošly do 7 dnů od zaslání zboží, prosím kontakujte nás, abychom ověřili, zda platba odešla na správný účet.

 

 

 

Nejnovější články

Nastávající rodička v termínu porodů často čelí otázkám „Tak co, už? Furt nic?“. Většinou je podobné nevhodné vyptávání pro ženu nepříjemné. Sama má plnou hlavu toho, kdy už konečně porodí a jak bude porod probíhat.
Těhotenská cukrovka neboli Gestační diabetes mellitus, dále jen GDM, je stav, kdy žena, před těhotenstvím nediabetička, získala vlivem těhotenských hormonů odolnost vůči inzulinu.
Preeklampsie, dříve nazývaná pozdní gestóza je stav, který dokáže velmi nepříjemně zkomplikovat těhotenství. Může se nečekaně vyvinout u ženy zcela zdravé, nejčastěji po 6. měsíci těhotenství.