Vyprávění maminky dvojčat Veroniky

9 produktů
Čtvrtý měsíc s dvojčátky- teprve ta správná dovolená začíná31.07.2017

Čtvrtý měsíc s dvojčátky- teprve ta správná dovolená začíná

Detail
Čtvrtý měsíc za námi a já se rozhodla postavit proti největšímu nepříteli, zrcadlu. Začínám sčítat škody a zejména pak strie.
Třetí měsíc s dvojčátky aneb z maminky se stává chlap31.07.2017

Třetí měsíc s dvojčátky aneb z maminky se stává chlap

Detail
Děti už váží 5 kilo a tak se v autosedačkách pěkně pronesou, proto apeluji na všechny řidiče, aby na přechodu pro chodce zastavili ženám, co mají v ruce autosedačku, natož pak dvě.
Druhý měsíc s dvojčátky- prd sem prd tam31.07.2017

Druhý měsíc s dvojčátky- prd sem prd tam

Detail
Druhý měsíc za námi a já mám pocit, že jsme neřešili nic jiného než prdíky. Na prdíky trpí zejména kluci. Ale kdepak. U nás potrápily hlavně Viktorku. Zpozorovala jsem, že pláč je u nich je celkem specifický a zní trochu jinak.
První měsíc s dvojčátky – maminka v říší divů31.07.2017

První měsíc s dvojčátky – maminka v říší divů

Detail
Z porodnice jsem se už těšila domů, ale pak jsem si najednou uvědomila, že tam nebudu mít to kouzelné tlačítko, kterým si přivolám sestřičku na pomoc (i když jsem ho celkem využila asi tak dvakrát).
Porod- velké finále31.07.2017

Porod- velké finále

Detail
A je to tady!!! Den D!!! Koncem těhotenství jsem řešila, zda poznám, jestli rodím nebo to jsou poslíčci. Jako prvorodička jsem se bála, že nedojedu včas do porodnice nebo „nedej bože“ porodím doma.
Třetí trimestr aneb já nekradu meloun, já jsem těhotná :-)31.07.2017

Třetí trimestr aneb já nekradu meloun, já jsem těhotná :-)

Detail
Třetí trimestr bývá ze všech nejhorších a to proto, aby Vám porod nepřipadal tak strašný. Musím říct, že já už se na porod vyloženě těšila a také se pravděpodobně těšily i děti, protože z toho malého 1+kk vyšly o měsíc dříve.
Druhý trimestr- nejhezčí část těhotenství31.07.2017

Druhý trimestr- nejhezčí část těhotenství

Detail
Říká se, že druhý trimestr patří k nejkrásnějšímu období v těhotenství. V mém případě tomu musím dát za pravdu. Na přelomu prvního a druhého trimestru jsme již zprávu o tom, že čekáme dvojčátka, poslali do světa.
První trimestr- jedna velká kocovina31.07.2017

První trimestr- jedna velká kocovina

Detail
První trimestr byl jako jeden velký večírek. Znáte to, celou noc popíjíte s přáteli a ráno se probudíte s velkou kocovinou.
Jak jsem přišla ke dvojčatům31.07.2017

Jak jsem přišla ke dvojčatům

Detail
Jednoho dne jsme se s manželem shodli, že nastal čas založit rodinu a rozšířit náš byt o dalšího člena. To jsme ještě netušili, že cesta k vytouženému miminku nebude tak jednoduchá.
Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím a pokračovatPodrobné nastavení