Vyprávění maminky dvojčat Veroniky Jožánek

31.07.2017
Čtvrtý měsíc s dvojčátky- teprve ta správná dovolená začíná
Čtvrtý měsíc za námi a já se rozhodla postavit proti největšímu nepříteli, zrcadlu. Začínám sčítat škody a zejména pak strie.
31.07.2017
Třetí měsíc s dvojčátky aneb z maminky se stává chlap
Děti už váží 5 kilo a tak se v autosedačkách pěkně pronesou, proto apeluji na všechny řidiče, aby na přechodu pro chodce zastavili ženám, co mají v ruce autosedačku, natož pak dvě.
31.07.2017
Druhý měsíc s dvojčátky- prd sem prd tam
Druhý měsíc za námi a já mám pocit, že jsme neřešili nic jiného než prdíky. Na prdíky trpí zejména kluci. Ale kdepak. U nás potrápily hlavně Viktorku. Zpozorovala jsem, že pláč je u nich je celkem specifický a zní trochu jinak.
31.07.2017
První měsíc s dvojčátky – maminka v říší divů
Z porodnice jsem se už těšila domů, ale pak jsem si najednou uvědomila, že tam nebudu mít to kouzelné tlačítko, kterým si přivolám sestřičku na pomoc (i když jsem ho celkem využila asi tak dvakrát).
31.07.2017
Porod- velké finále
A je to tady!!! Den D!!! Koncem těhotenství jsem řešila, zda poznám, jestli rodím nebo to jsou poslíčci. Jako prvorodička jsem se bála, že nedojedu včas do porodnice nebo „nedej bože“ porodím doma.
31.07.2017
Třetí trimestr aneb já nekradu meloun, já jsem těhotná :-)
Třetí trimestr bývá ze všech nejhorších a to proto, aby Vám porod nepřipadal tak strašný. Musím říct, že já už se na porod vyloženě těšila a také se pravděpodobně těšily i děti, protože z toho malého 1+kk vyšly o měsíc dříve.
31.07.2017
Druhý trimestr- nejhezčí část těhotenství
Říká se, že druhý trimestr patří k nejkrásnějšímu období v těhotenství. V mém případě tomu musím dát za pravdu. Na přelomu prvního a druhého trimestru jsme již zprávu o tom, že čekáme dvojčátka, poslali do světa.
31.07.2017
První trimestr- jedna velká kocovina
První trimestr byl jako jeden velký večírek. Znáte to, celou noc popíjíte s přáteli a ráno se probudíte s velkou kocovinou.
31.07.2017
Jak jsem přišla ke dvojčatům
Jednoho dne jsme se s manželem shodli, že nastal čas založit rodinu a rozšířit náš byt o dalšího člena. To jsme ještě netušili, že cesta k vytouženému miminku nebude tak jednoduchá.