Zakázkové úpravy

Nově nabízíme i možnost zakázkových úprav našeho oblečení.

Chcete úpravu délky nebo šíře trička, bundy nebo kalhot? Potřebujete třeba rozšířit bundu přes prsa nebo boky? Líbí se Vám nějaká jiná barva z naší nabídky, ale výrobek, který jste si vybrala, v této barvě zrovna neděláme? Chcete tričko s delšími rukávy nebo delším sedlem přes prsa, nebo třeba projmutější v pase?

Žádný problém! Naše krejčová se Vám bude věnovat podle Vašich potřeb.

Napište prosím na e-mail jozanek@jozanek.cz, o co byste měla zájem. Váš požadavek naceníme v co nejkratší lhůtě.

Mějte prosím na paměti, že výrobek, který není v nší nabídce na tomto e-shopu a ušijeme ho speciálně pro Vás, je výrobkem vytvořeným na zakázku. Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze odstoupit od kupní smlouvy u zboží, které bylo vyrobeno či upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Uvádíme nejčastější dotazy:

Bude se lišit cena výrobku, když ho chci jen v jiné barvě nebo z jiného materiálu z vaší nabídky? O kolik?

Ano. Je to dáno jednoduše tím, že tento výrobek se musí speciálně pro Vás stříhat, zatímco běžně výrobky stříháme najednou ve vrstvách po mnoha desítkách kusů, pilou na textil, čímž se výrazně ušetří čas a tedy i náklady. Tím, že budeme stříhat výrobek přímo pro Vás (a to musíme navíc ručně nůžkami), navýší se výrazně čas stříhání. U triček, sukní, nočních košil apod. počítejte s navýšením ceny o 50,-Kč, u složitějších výrobků s velkým množstvím dílů, jako jsou třeba bundy, bude cena vyšší o 200,-Kč.

Je možné ušít na míru delší/kratší kalhoty? Jaká bude jejich cena? Je možné i zúžit nohavice?

Ano. Obzvlášť u softshellových těhotenských kalhot je to častý požadavek. Zkrácené nebo prodloužené kalhoty Vás budou stát o 80,-Kč víc. Pokud byśte je chtěla prodloužit o víc než 5cm, počítejte prosím s navýšením ceny za větší spotřebu materiálu.

Zúžení nohavic nedoporučujeme, aby nohavice seděly,musí se zužovat už od boků, což může mít výrazný vliv na to, jak Vám kalhoty sedé přes zadek. Nelze zúžit nohavice jen v jejich spodní části. Pokud byste na zúžení přesto trvala, pamatujte prosím na to, že výrobek ušitý na zakázku nelze vrátit.

Chci výrobek z Vaší nabídky, ale delší/kratší nebo s delšími/kratšími rukávy. O kolik bude dražší?

U triček atd. počítejte s navýšením ceny za kusové stříhání 50,-Kč, u bund apod. 200,-Kč. V případě zájmu o větší délku (více než 5cm) Váš požadavek naceníme individuálně podle větší spotřeby materiálu.

Další požadavky jako třeba bunda větší přes prsa/boky, s odnímatelnou kapucí, stahování pasu v jiné výšce nebo pevně všité, jiné kapsy apod. jsou možné po dohodě s naší krejčovou na e-mailu jozanek@jozanek.cz. Vaše zakázka na indivduální úpravu bude naceněna individuálně.

Jsme schopni nabídnout i klasickou zakázkovou práci, tj. šití z vašich materiálů nebo přímo Vám na míru, i se zkouškami u nás na provozovně v Novosedlidích u Teplic. Pak jsou ceny vyloženě smluvní. Pro takovou zakázkovou práci nemáme prostor celoročně, pouze na dotaz.

Chci objednat zakázkovou úpravu, jak na to?

Pošlete nám e-mail na jozanek@ozanek.cz, do předmětu zprávy uveďte "objednávka zakázkové úpravy". Do zprávy popište přesně jakou úpravu chcete a na jakém produktu, uveďte celý jeho název tak, jak je uveden na našem e-shopu. Připište ještě své fakturační údaje a dodací adresu, telefonní číslo (ať Vás můžeme kontaktovat v případě nejasností a také pro přepravce). Potom připište ještě, jak budete chtít zboží poslat (Česká pošta, balík do ruky 85,-Kč, PPL balík 95,-Kč). Vystavíme Vám zálohovou fakturu s údaji pro platbu a pošleme zpět na Váš e-mail. Po přijetí platby považujeme objednávku za závaznou a na vyhotovení počítejte cca s 14 dny, pokud nebude dohodnuto jinak.

 

 

 

 

0 produktů
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím